Morozov Misa a T36. helyen zárt

Folytatódtak az egyiptomi kihívások

Misa záróköre sajnos gyengébbre sikerült, mint az első két napja az egyiptomi Ain Sokhna GC Par72-es pályáján megtartott ProGolf Tour versenyen, a Little Venice Red Sea Open harmadik, zárónapján.

A korábbi 70 és 68 után, ma egy 75 sikerült, amelyet sajnos megalapozott a Bogey kezdés, majd a 4-esen egy DuplaBogey is becsúszott. Összesített mínusz hármas eredményével Misa így a T36. (fizetős) helyet szerezte meg.

Mint korábban megírtuk, Csányi Olivérnek ezúttal sajnos nem sikerült a cut (71 és 72), de tegnap hatalmasat küzdve, csupán egyetlen ütéssel maradt a vonal alatt. Sajnos balszerencsés sorsolásának köszönhetően mintegy másfél napig “szerencsétlenkedett” mellette Sangmook Lee koreai “profi” játékos, aki már az első napot is +29 “eredménnyel” zárta. A szervezők végül a második napon lekisérték a pályáról az ázsiai “versenyzőt”, de ekkorra már sajnos elrontotta flighttársai (így Olivér) játékát is. Ennek ellenére is nüanszokon múlott a sokszoros magyar bajnok döntőbe jutása, de végül a svájci Zeno Felder szinte az utolsó pillanatban 16 játékost ejtett ki, közöttük sajnos Olivért is.

A 30 000 Euró összdíjazású versenyt végül a portugál Pedro Lencart nyerte meg -17 összeredménnyel, a második helyen (azonos eredménnyel) a német Timo Vahlenkamp végzett.

Őszintén szurkolunk, hogy a következő verseny fantasztikusan sikerüljön honfitársainknak!