Közel volt az újabb bravúr

Bolgár Open

- A Pannonia Junior Academy beszámolója -

Rózsa Dávid negyedik helyen végzett a Bolgár Openen és csak azért nem sikerült dobogóra állnia, mert a zárónapon ellenfele jobb score-t produkált, az együttállásnál pedig ez döntött.
6 ország 31 golfozója adta le nevezését a Fekete-tenger partján rendezett XV. Bolgár Openre. Külön öröm, hogy Dávidnak komoly nemzetközi versenyen sikerült javítani hcp-t 7 ütéssel.

A két technikás pályán ( BlackSeaRama, Lighthouse) lebonyolított versenyen kiegyensúlyozott játékot nyújtva (+3, +2, +6 ) szerezte meg a negyedik helyet.

"Előzetesen a Top 10-be kerülést határoztuk meg, de jól ment a játék és módosult a célkitűzés. A Magyar Kupán nekem kedvezett az együtállás, most nem. Ilyen a golf... Három Openen idultam idén egy 4., egy 2. és egy 1. hely a mérleg. Nem lehetek csalódott" - zárta nyilatkozatát Rózsa Dávid a Pannonia Junior Akadémia golfozója.